Dotacje

Jeśli chcesz nas wspierać, ale twoja sytuacja finansowa jeszcze ci nie pozwala nawsparcie finansowe, to zapraszamy cię do różnych form apostolatów i wolontariatu. Wciąż potrzebujemy ludzi, którzy pomogą nam w cotygodniowym przygotowywaniu Eucharystii: w ubogacaniu liturgii zarówno śpiewem jak i przez służbę liturgiczną oraz w programach katechetycznych. Jeśli tylko masz pomysł co możesz zrobić, nie wahaj się tylko podejdź do jednego z duszpasterzy lub napisz do nas wiadomość:

info@stignatius.pl

Nasze duszpasterstwo utrzymuje się jedynie z ofiar wiernych oraz zaangażowania grupy wolontariuszy. Jeśli chcesz przekazywać regularnie darowiznę na rzecz naszego duszpasterstwa prosimy o wypełnieni i dostarczenie nam tego formularza. Potrzebny jest własnoręczny podpis dlatego nie ma możliwość przesłania go drogą internetową.

Deklaracja wsparcia

Wiele osób nie zdaje siebie sprawę z tego, że ich ofiary mogą być powiększone jeśli podpisze się deklaracje Gift Aid. Jest to deklaracja, dzięki której część waszych podatków wraca do dzieła lub instytucji, którą wspieracie. Każdy kto płaci podatek dochodowy w Anglii może zadeklarować częściowy ich zwrot dla organizacji pozarządowych lub instytucji charytatywnych. Więcej szczegółów w tym pliku:

Wszystko o Gift Aid

 Za wszelką pomoc dziękujemy!