• 27 High Road, Stamford Hill London N15 6ND

I Komunia św.

Zapraszamy do uczestnictwa w Katechezie Rodzinnej przygotowującej dzieci z klas trzecich i starsze do przyjęcia Sakramentu Pokuty i Pojednania i Eucharystii. Spotkania katechetyczne mają miejsce w soboty, raz lub dwa razy w miesiącu, w godzinach 13:30-15:00. Program katechezy przygotowuje rodziców do roli pierwszych i najważniejszych wychowawców swoich dzieci, a spotkania z dziećmi utrwalają i ugruntowują treści przekazane przez rodziców. Podsumowując – my uczymy rodziców, rodzice w domu uczą dzieci.
Katecheza rozpoczyna się we wrześniu i trwa do maja. W październiku dzieci wyjeżdżają z katechetami na jednodniowe rekolekcje do Pinner w północnym Londynie. Tam, w centrum rekolekcyjnym diecezji Westminster SPEC, realizowany jest program „Bread of Life”. Udział w rekolekcjach jest częścią naszej katechezy i jest obowiązkowy.

Uwaga. Zgłoszenia na program Katechezy Rodzinnej trwają od czerwca do końca sierpnia i odbywają się wyłącznie przez formularz zamieszczony na stronie parafii. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, prosimy nie czekać do ostatniej chwili z zapisaniem dziecka.b

Formularz zapisu: https://shorturl.at/kryN1

 

Jeśli masz pytanie napisz:

stamfordcatechist@rcdow.org.uk

lub

stignatius@jezuici.pl