• 27 High Road, Stamford Hill London N15 6ND

Wspólnota Parafialna

Duszpasterstwo Polaków w St Ignatius W Londynie
Adwent 2010 - Msza Święta dziecięca

Nasza Wspólnota

Polska społeczność północnego Londynu od 2006 roku jest obecna na Stamford Hill w kościele pod wezwaniem św. Ignacego. Jesteśmy częścią parafii, która gromadzi ludzi z wielu krajów i narodowości. W kościele tym są nie tylko Msze św. w języku polskim, ale także cała gama przedsięwzięć duszpasterskich. W parafii prowadzonej przez ojców jezuitów działają polskojęzyczne wspólnoty, programy katechetyczne dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodzin.

Duszpasterstwo charakteryzuje się dużym dynamizmem, który popycha nas do coraz to nowych projektów. Dlatego też, miejsce w naszym duszpasterstwie znajdą nie tylko dzieci, ale także dorośli, małżonkowie, osoby utalentowane muzycznie czy ludzie z nieco bardziej tradycyjną pobożnością.

Posługa sakramentalna jest istotą naszego działania. Staramy się także rozwijać działalność związaną z duchowością ignacjańską, organizując rekolekcje w życiu codziennym.

Msze święte w parafii:

SOBOTA:
10:00 – w języku angielskim

NIEDZIELA:
8:00, 9:30, 11:00 – w języku angielskim
12:30 – w języku polskim z udziałem dzieci
16:30 – w języku hiszpańskim
19:30 – w języku polskim

DNI POWSZEDNIE:
10:00 – w języku angielskim

SAKRAMENT SPOWIEDZI:

zapisz się na spowiedź

Biuro Parafialne St Ignatius

Biuro Parafialne

Sprawy kancelaryjne, takie jak: wszelkie zaświadczenia, formularze do szkół, sprawy związane z sakramentami (chrzest, ślub, itp.) są obsługiwane w domu parafialnym w poniedziałki od 9:00 do 10:30 i w piątki od 17:45 do 18:45.

Po Mszach św. niedzielnych jest możliwość zamówienia intencji mszalnych oraz wypełnienia formularza zgłoszeniowego przed spotkaniem w kancelarii.

DUSZPASTERSTWO POLSKIE

27 High Road, London N15 6ND;
tel.: 07542873055
stignatiuspl@gmail.com