• 27 High Road, Stamford Hill London N15 6ND

Biuletyn parafialny na 3 lipca 2022

Biuletyn parafialny na 3 lipca 2022 594 395 o. Mateusz

W biuletynie znajdziecie ważne informacje na temat czasu wakacji w naszym duszpasterstwie.

Słowo dziękuję przewija się w naszym kościele dużo częściej niż zwykle. Tak właśnie powinno być! Dziękuje za bardzo wzruszające spotkanie w zeszłym tygodniu. Musze przyznać, że do końca myślałem, że dam radę i będę twardy! Zmiękłem już w czasie procesji na początek Mszy św. Wspaniałe doświadczenie Wspólnoty za którą jestem Wam i Panu Bogu niezmiernie wdzięczny! Pamiętajcie, że do końca sierpnia jesteśmy jeszcze razem!
Dziękuję za nieocenioną pomoc w przygotowaniu i przebiegu naszego parafialnego picnicu. W sposób szczególny chciałbym podziękować Radzie Duszpasterstwa i tym wszystkim, którzy byli z nami od samego rana, aby wszystko udało się tak fantastycznie! Ten dzień na długo pozostanie w mojej pamięci, mam nadzieję, że także w Waszej.

W biuletynie informacje o zapisach na program przygotowujący do I Komunii św. w przyszłym roku. Link do zapisów na program przygotowujący do I Komunii św. LINK

Cały biuletyn parafialny PDF


Kancelaria parafialna

Kancelaria parafialna działa tylko drogą e-mail: stignatius@jezuici.pl.

W związku z tym, że wirus nie jest tylko naszym problemem, wiele parafii i instytucji przeszło na w pełni elektroniczną wersję pracy swoich biur.