• 27 High Road, Stamford Hill London N15 6ND

Koncert kolęd i spotkanie dla wolontariuszy

Koncert kolęd i spotkanie dla wolontariuszy

Koncert kolęd i spotkanie dla wolontariuszy 900 600 o. Mateusz

Koncert kolęd i doroczne spotkanie wolontariuszy naszego duszpasterstwa. Zapraszamy do galerii! W sobotę wieczorem odbył się Koncert Kolęd w wykonaniu: scholi dziecięcej, naszego chóru oraz diakonii muzycznej „Wspólnoty u Przyjaciela”. Dziękujemy za przygotowanie tego wydarzenia!
Koncert zakończyliśmy dorocznym spotkaniem wolontariuszy naszego Duszpasterstwa. Jest to dobra okazja, by wyrazić naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy pomagają w organizowaniu i prowadzeniu Duszpasterstwa Polskiego w naszej parafii. Wiele inicjatyw nie odbyłoby się bez Waszego udziału i pomocy. Nie sposób wymienić wszystkich naszych zaangażowań i wszystkich osób biorących udział w przedsięwzięciach duszpasterstwa. Wspominając jedynie niektóre, dziękujęmy za każdy gest przychylności i hojności z Waszej strony. Rekolekcje, czuwania, Festyn Rodzinny, odpust parafialny, kiermasze, koncerty, a także całoroczna działalność parafii oparta jest na zaangażowaniu wielu osób.
Dziękujemy osobom tworzącym Radę Parafialną, dbającym o oprawę muzyczną i liturgię. Dziękujemy koordynatorom wspólnot i grup modlitwenych oraz apostolatu społecznego i katechetom. Dziękujemy każdemu z osobna, kto dba o zakrystię i o porządek w naszym kościele, a także wszystkim cichym i bezimiennym dobroczyńcom.
Wszystkim Wam z głębi serca bardzo dziękujemy. Bóg zapłać!

Cała galeria zdjęć.