• 27 High Road, Stamford Hill London N15 6ND

Warsztaty

Warsztaty 1000 707 o. Mateusz

Po raz pierwszy zapraszamy na warsztaty dla kobiet, par i małżeństw.

Warsztaty poświęcone naturalnemu planowaniu rodziny oraz zdrowiu kobiety i dziecka, to odpowiedź na wiele pytań i trudności, z którymi borykają się kobiety, pary i małżeństwa. Po wielu latach prowadzenia kursów przedmałżeńskich zobaczyliśmy, że proste wprowadzenie do metod Naturalnego Planowania Rodziny to za mało, a kontekst jest o wiele szerszy. Dlatego też zaprosiliśmy Panią dr Iwonę Rawicką – specjalistkę w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz naprotechnologii.

Warsztaty podzieliliśmy – dość umownie – na dwie części.
W piątek 29 listopada o godz. 19:30 zapraszamy pary i małżeństwa oraz wszystkich zainteresowanych na spotkanie na temat Naturalnego Planowania Rodziny.
Jest to jednocześnie spotkanie, które może być częścią kursu przedmałżeńskiego (zainteresowanym wydamy odpowiednie zaświadczenie).

W sobotę 30 listopada zapraszamy na spotkanie, które będzie dotyczyło kilku bardziej szczegółowych aspektów życia seksualnego. Chcielibyśmy poruszyć tematy związane z in vitro, naprotechnologią, antykoncepcją oraz niektóre aspekty ciąży czy poronień. Na spotkanie nie zapraszamy jedynie kobiet, ale także partnerów oraz mężów. Warsztaty rozpoczną się o godz. 10:30 i potrwają mniej więcej do godziny 16:30. Po spotkaniu ogólnym będzie możliwość indywidualnych konsultacji.

Koszt warsztatów to £15, obejmuje koszty organizacyjne oraz sobotni lunch. Jeśli jednak ktoś nie może ponieść takiego wydatku, istnieje możliwość zwolnienia z opłat po wcześniejszym zgłoszeniu.

 

Adresy wydarzeń:

St Ignatius Presbytery House,

27 High Road

London N15 6NU

 

Zapisy:

Pomogą nam zaplanować odpowiednią ilość posiłków.

e-mail: stignatiuspl@gmail.com

Zapraszamy!