• 27 High Road, Stamford Hill London N15 6ND

Pandemia Covid-19

Czas pandemii

Czas pandemii 1000 674 o. Mateusz

Drodzy! Chcemy z Wami dzielić ten trudny czas i spotykać się z Wami. Chcemy budować Wspólnotę w sposób, który jest nam jeszcze nie znany…


Aktualne informacje

Najbardziej aktualne informacje, słowo od duszpasterzy, znajdziesz na naszym profilu na facebooku, zapraszamy do polubienia:
Facebook


Msza św.

Ponieważ nie ma możliwości sprawowania Mszy św. z wiernymi, księża będą odprawiać Msze św. w samotności.

W tym czasie każdy ma obowiązek uczestniczenia w Mszy św. za pośrednictwem internetu, radia lub telewizji.

Transmisja Mszy św. w j. polskim ze Stamford Hill w niedziele o godz. 10:00 tutaj:
Facebook

Inne transmisje internetowe można znaleźć m.in. tutaj: Pogłębiarka

Wszystkie intencje mszalne, które przyjęliśmy zostaną odprawione. Istnieje  możliwość wstrzymania intencji lub przełożenia jej na inny czas, prosimy wówczas o kontakt e-mail: stignatiuspl@gmail.com, w tytule „Intencja”.

Jeśli chcesz zamówić Mszę św. w intencji swojej, rodziny lub jakiejkolwiek innej, również prosimy o kontakt e-mail: stignatiuspl@gmail.com, w tytule „Intencja”.


Spowiedź

Będziemy starali się odpowiedzieć na Wasze potrzeby, ze względu na trudne warunki do spełnienia, aby taka spowiedź była możliwa, prosimy o wcześniejsze umówienie się telefonicznie 07542 873055‬ albo przez e-mail: stignatiuspl@gmail.com, w tytule „Spowiedź”.


Kancelaria parafialna

Wszystkie sprawy kancelaryjne prosimy kierować do nas drogą telefoniczną 07542 873055‬ lub e-mail stignatiuspl@gmail.com, w tytule „Kancelaria”.

W związku z tym, że wirus nie jest tylko naszym problemem, wiele parafii i instytucji przeszło na w pełni elektroniczną wersję pracy swoich biur.


Pomoc duchowa

Wiemy, że w tym czasie może to być szczególnie ważna posługa, niestety do minimum będziemy starali się ograniczyć spotkania osobiste. Zapraszamy do rozmów telefonicznych lub za pośrednictwem internetu.

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie e-mail stignatiuspl@gmail.com, w tytule „Pomoc duchowa”.

07542 873055‬


Droga krzyżowa

Nabożeństwa drogi krzyżowej zostają odwołane, zapraszamy do odprawiania ich indywidualnie lub dołączenia się do nabożeństw prowadzonych w internecie.